Zëdhënësi i policisë: Kur u sulmua autobusi në të ishin tetë persona (VIDEO)

HomeLajme

Zëdhënësi i policisë: Kur u sulmua autobusi në të ishin tetë persona (VIDEO)

Zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Pejës, Fadil Gashi, për Klan Kosova ka deklaruar se rreth orës 19 policia është njoftuar se ka të shtëna drejt një

Orhan Aliti arriti t’i shpëtojë 6 persona të tjerë në aksidentin në Bullgari, por jo djalin e tij 23-vjeçar
Bie çmimi i naftës në Kosovë në Gjilan shkon.
Rritja e rasteve me CO’VID-19, Ambasada e Gjermanisë del me një njoftim rreth aplikimeve për viza

Zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Pejës, Fadil Gashi, për Klan Kosova ka deklaruar se rreth orës 19 policia është njoftuar se ka të shtëna drejt një autobusi në fshatin Glloxhan.

“Tetë persona kanë qenë, do të thotë autobusi ka qarkullu nga Gjsakova në Deçan dhe në fshatin Glloxhan, mirëpo një numër i nxënësve kanë ndaluar në fshatra të tjera.

Tutje ai bëri të ditur se në vend të ngjarjes ka mbetur i vdekur një person, kurse tre të tjerë janë dërguar në Emergjencën e Spitalit Rajonal në Pejë, ku kanë vdekur më pas dy nga ta.

Kurse në vend të ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë relevante dhe policia është në kërkim të të dyshuarve.

https://fb.watch/9x4YJeBP9L/
Lajmipress

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0