Xhenazegjinjtë thonë se BIK-u po ua merr bukën e gojës (VIDEO)

HomeLajme

Xhenazegjinjtë thonë se BIK-u po ua merr bukën e gojës (VIDEO)

Tek morgu në Prishtinë shkuan, por jo për të marrë ndonjë kufomë… Pronarët e kompanive që ofrojnë shërbime për funerale nga këtu u nisë

Këta janë ushtria e Rusisë, shtypin civil të pafajshëm.
Invalid dhe i sëmurë, jeton në kushte të mjerueshme (VIDEO)
E konfirmuar: Dy nxënës dhe shoferi i autobusit mbesin të vrarë në Gllogjan (VIDEO)

Tek morgu në Prishtinë shkuan, por jo për të marrë ndonjë kufomë…

Pronarët e kompanive që ofrojnë shërbime për funerale nga këtu u nisën për tek Komuna.

Ata para saj shpalosën një shqetësim të tyre.

Bukën e gojës thonë se po ua merr Bashkësia Islame, njofton Klan Kosova.

Kërkuan që të kryejnë këta shërbimet mortore e jo BIK.

KlanKosova

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 2