Vdes 5 vjeçari që kishte rënë në gropën 32 metra tash e 4 ditë

HomeUncategorized

Vdes 5 vjeçari që kishte rënë në gropën 32 metra tash e 4 ditë

Vdes 5 vjeçari që kishte rënë në gropën 32 metra tash e 4 ditë. Një deklaratë mbretërore njoftoi vdekjen e tij menjëherë pasi u hoq nga

Momenti kur një tufë e qenëve vërsulen drejt një vajze në Ferizaj!
Shpërthime në Abu Dhabi, panik në qytet – rrugët mbushen me policë e autoambulanca!
Tri kategorit e njerëzve qe nuk do të hyjnë në Xhenet!

Vdes 5 vjeçari që kishte rënë në gropën 32 metra tash e 4 ditë.

Një deklaratë mbretërore njoftoi vdekjen e tij menjëherë pasi u hoq nga pusi pas një përpjekjeje të gjatë shpëtimi.

Përpjekja për ta liruar atë kishte mbërthyer vendin, me qindra njerëz të mbledhur në pus dhe mijëra të tjerë që ndiqnin në internet, shkruan BBC.

LajmiPress

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0