Varroset shoferi i autobusit që u vra në Gllogjan

HomeLajme

Varroset shoferi i autobusit që u vra në Gllogjan

Shoferi i autobusit i cili u vra nga sulmi me armë zjarri që ka ndodhur në Gllogjan të Deçanit është varrosur sot. Ai u varros me cerem

Aksident i rëndë në tunelin e Kalimashit – një e vdekur dhe katër të lënduar?!
Kurti: S’ka kurrfarë arsye për një fryrje të tillë të çmimit të vajit
“Vaji importohet 1.40 euro litra, në treg shitet 2.65 euro, marzha e fitimit 90%”!!!

Shoferi i autobusit i cili u vra nga sulmi me armë zjarri që ka ndodhur në Gllogjan të Deçanit është varrosur sot.

Ai u varros me ceremoni fetare, për t’ia dhënë lamtumirën e fundit ishte një numër i madh i familjarëve.
Pos të ndjerit të vrarë nga sulmi mbetën të vdekur edhe dy nxënës, të cilët do të varrosen sot.

LajmiPress

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0