U refuzua nga FSK për shkak të shamisë!

HomeLajme

U refuzua nga FSK për shkak të shamisë!

U refuzua nga FSK për shkak të shamisë, zgjedh që ëndrrën e saj ta realizoj sadopak në ditën më të veçantë të jetës së saj, njofton KosovaPost….!

Lajm i Madh! Babai Ajanit ju falenderon te gjitheve! Ajanin e vogel derguam ne Itali?!
Foto nga aksidenti në të cilin humbën jetën 46 shtetasit e Maqedonisë së Veriut
Ramazani po afrohet, mësoni kohën e syfyrit dhe iftarit të parë

U refuzua nga FSK për shkak të shamisë, zgjedh që ëndrrën e saj ta realizoj sadopak në ditën më të veçantë të jetës së saj, njofton KosovaPost….!

Kosovare Ramadani është kandidatja e cila në vitin 2019 aplikoi të bëhej pjesë e Forcës së Sigurisë së Kosovës, por që e njëjta u refuzua pë shkak të mbulesës edhe pse në testin e njohurive të përgjithshme kishte kaluar 65 për qind dhe në testim fizik 90 për qind.

E për ta realizuar sadopak ëndrrën e saj të kahmotshme ajo vendosi që së paku këtë ndjenjë ta përjetoj në ditën më të veçantë të jetës së saj, në ditën e martesës.

Për këtë, bashkë me bashkëshortin e saj Albinin vendosën që në vend të vellos me rastin e ceremonisë së martesës të veshin uniformën e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës dhe ceremoninë e martesës së tyre e realizuan në Kompleksin Memorial Adem Jashari./KosovaPost/

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0