Tërmet i fortë godet Shqipërinë, dridhjet ndihen edhe në Kosovë

HomeLajme

Tërmet i fortë godet Shqipërinë, dridhjet ndihen edhe në Kosovë

Një tërmet i fortë ka goditur Shqipërinë para pak minutash, raporton Gazeta Express. Dridhjet me shkallë Rihteri 4.8 ndihen edhe në Kosovë. Mësohet se magnituda e termetit ka qene 4.8 i shkalles Rihter Epiqendra e tërmetit ishte në Lumbardhë, qarku i Shkodrës. Mësohet se magnituda e termetit ka qene 4.8 i shkalles Rihter

Mediumi gjerman shkruan për Valon Krasniqin që e fitoi betejën me koronavirusin dhe u zgjua nga koma
Lot e dhimbje, varrosen disa nga viktimat e aksidentit në Bullgari
E konfirmuar: Dy nxënës dhe shoferi i autobusit mbesin të vrarë në Gllogjan (VIDEO)

Një tërmet i fortë ka goditur Shqipërinë para pak minutash, raporton Gazeta Express.

Dridhjet me shkallë Rihteri 4.8 ndihen edhe në Kosovë.
Mësohet se magnituda e termetit ka qene 4.8 i shkalles Rihter
Epiqendra e tërmetit ishte në Lumbardhë, qarku i Shkodrës. Mësohet se magnituda e termetit ka qene 4.8 i shkalles Rihter

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0