Tërmet i fortë godet Shqipërinë, dridhjet ndihen edhe në Kosovë.

HomeArtikuj

Tërmet i fortë godet Shqipërinë, dridhjet ndihen edhe në Kosovë.

Një tërmet i fortë ka goditur Shqipërinë para pak minutash, raporton Gazeta Express. Dridhjet me shkallë Rihteri 4.8 ndihen edhe në Kosovë. Mësohet se magnituda e termetit ka qene 4.8 i shkalles Rihter Epiqendra e tërmetit ishte në Lumbardhë, qarku i Shkodrës. Mësohet se magnituda e termetit ka qene 4.8 i shkalles Rihter

Ujërat dhe llojet e tyre!
Do të ndryshohet fizionomia e njeriut (Shenjë nga Kij’ameti)
Duaja e njerëzve të ngarkuar me borxhe!

Një tërmet i fortë ka goditur Shqipërinë para pak minutash, raporton Gazeta Express.

Dridhjet me shkallë Rihteri 4.8 ndihen edhe në Kosovë.
Mësohet se magnituda e termetit ka qene 4.8 i shkalles Rihter

Epiqendra e tërmetit ishte në Lumbardhë, qarku i Shkodrës. Mësohet se magnituda e termetit ka qene 4.8 i shkalles Rihter

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: