Stuhia “Junis” godet Europën, tre të vdekur në Holandë

HomeLajme

Stuhia “Junis” godet Europën, tre të vdekur në Holandë

Tre persona humbën jetën në Holandë pasi erërat e forta të shkaktuara nga stuhia ‘Junis’ rrëzuan disa pemë. Erërat e forta të stuhisë q

Revoltohet qytetari me nevoja të veçanta pasi nuk mund të votojë, e thërret Policinë?!
Rusia sulmon termocentralin më të madh bërthamor në Evropë
Dëshmitari tregon se si u neglizhua nga mjekët 56-vjeçari që vdiq në Lipjan

Tre persona humbën jetën në Holandë pasi erërat e forta të shkaktuara nga stuhia ‘Junis’ rrëzuan disa pemë.

Erërat e forta të stuhisë që ka goditur Europën shkatërruan çatinë e arenës O2 të Londrës, ku janë mbajtur koncerte të yjeve të muzikës si Rolling Stones, Beyonce dhe Rihanna.

Ndërsa në Belgjikë, stuhia ka shkaktuar dëme në disa ndërtesa, përfshi edhe një spital./euronews

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0