Sot protestohet kundër shtrenjtimit të rrymës?!

HomeLajme

Sot protestohet kundër shtrenjtimit të rrymës?!

Sot në Prishtinë do të mbahet një protestë për të kundërshtuar aprovimin e bllok tarifës të propozuar nga Zyra e Rregullatorit të Energjis

Polici hero i Njësisë Speciale që ka dhuruar gjak 125 herë, Përparim Gosalci: Dhuroni gjak – dhuroni shpresë për jetë
Molliqaj për aktakuzat nga Haga: Albini u gëzu e tash po i fërkon duart se u liru terreni për të
Po vinte nga Austria në Kosovë, vdes në aksident trafiku i riu nga Peja

Sot në Prishtinë do të mbahet një protestë

për të kundërshtuar aprovimin e bllok tarifës të propozuar nga Zyra e Rregullatorit të Energjisë (ZRrE), si dhe do të kërkohet nacionalizimi i KEDS-it.

Kjo protestë është thirrur nga shoqëria civile dhe do të nisë në ora 12, nga sheshi “Zahir Pajaziti” e deri te ndërtesa e Qeverisë..?
LajmiPress

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0