Si behet Revania me nje recet te Re Gatimi.

HomeKuzhine

Si behet Revania me nje recet te Re Gatimi.

Si behet Revania me nje recet te Re Gatimi. Si behet Revania me nje recet te Re Gatimi.

Pse orizi në restorante ka shije më të mirë se ai që gatuhet në shtëpi! Ja disa sekret të shefave të kuzhinë që amvisat duhet t`i dinë!
Recetë e shijshme verore: Patellxhanë me djath dhe majdanoz.
Trilece me krem – KEK ME KAKAO dhe Malaga ëmbelsirë me banane dhe çokollatë.

Si behet Revania me nje recet te Re Gatimi.

Si behet Revania me nje recet te Re Gatimi.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0