Rrokullisja e autobusit nga Kosova në Serbi, raportohet për 11 të lënduar – po transportohen për në spital

HomeLajme

Rrokullisja e autobusit nga Kosova në Serbi, raportohet për 11 të lënduar – po transportohen për në spital

Aksidentohet një autobus i Kosovës në Serbi, të paktën 11 të lënduar. Mediat serbe raportojnë se një autobus me udhëtarë nga Kosova është rrotullua

Djali i veteranit merr rrugën e mërgimit, mes lotësh përshendet familjarët dhe mallkon ata që e sollën në këtë ditë
1000 euro gjobë për një furrë në Gjilan, pesha e bukës nuk përputhej me deklaracionin
Ministrja Haxhiu paralajmëron burgim deri 5 vite për ata që po kurdisin rritjen e çmimeve

Aksidentohet një autobus i Kosovës në Serbi, të paktën 11 të lënduar.

Mediat serbe raportojnë se një autobus me udhëtarë nga Kosova është rrotulluar në afërsi të Krushevcit, rreth orës 22:00.

“Novosti.rs” bën të ditur se bëhet fjalë për një autobus të firmës “Zhitia Turist”, që po udhëtonte në linjën Prishtinë – Graz (Austri).

Aksidentohet një autobus i Kosovës në Serbi, të paktën 11 të lënduar.

Mediat serbe raportojnë se një autobus me udhëtarë nga Kosova është rrotulluar në afërsi të Krushevcit, rreth orës 22:00.

“Novosti.rs” bën të ditur se bëhet fjalë për një autobus të firmës “Zhitia Turist”, që po udhëtonte në linjën Prishtinë – Graz (Austri).


Lajmipress

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0