Rrëfimi i nënës që humbi djalin në aksidentin në Bullgari: Më tha bashkëshorti unë shpëtova, por djali na la

HomeLajme

Rrëfimi i nënës që humbi djalin në aksidentin në Bullgari: Më tha bashkëshorti unë shpëtova, por djali na la

Hikmete Aliti, në tragjedinë që ka ndodhur dje në Bullgari, ka humbur djalin e saj, Visar Aliti, ndërsa bashkëshorti, Orhan Aliti ka arritur të shpëto

Shteti po “mjelë” qytetarët: 2.7 milionë euro gjoba për 3 muaj
Lirohen në shtëpi çifti që arritën të shpëtonin nga tragjedia në Bullgari
Myftiu Tërnava: T’i themi fuqishëm JO luftës

Hikmete Aliti, në tragjedinë që ka ndodhur dje në Bullgari, ka humbur djalin e saj, Visar Aliti, ndërsa bashkëshorti, Orhan Aliti ka arritur të shpëtojë.

Rrëfimi i saj është mjaft i trisht, ajo thotë se bashkëshorti i ka treguar se ai ka arritur të shpëtoj, por për fat të keq jo edhe i biri.

“Bashkëshorti është në spital i ka unazat e thyera dhe këmbën do të bëhet operacion, por Visarin sën e ka shpëtuar. Ai ka kërcyer i pari, sa mujta bërtita Visar, Visar s’dëgjohej zhurmë madhe nuk dëgjohej. U dëgjova, tha unë shpëtova por djalin e kemi të humbur.

Unë kam ardhur nga Belgjika me djalin e dytë”, ka deklaruar Hikmete Aliti, raporton SHENJA.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0