Pse e Fali Xhuman Rrahet nxënësi nga arsimtari, i shurdhon veshin?!

HomeLajme

Pse e Fali Xhuman Rrahet nxënësi nga arsimtari, i shurdhon veshin?!

Rrahet nxënësi nga arsimtari, i shurdhon veshin. Lajmipress

Djali i veteranit merr rrugën e mërgimit, mes lotësh përshendet familjarët dhe mallkon ata që e sollën në këtë ditë
Ministrja Haxhiu paralajmëron burgim deri 5 vite për ata që po kurdisin rritjen e çmimeve
“Big Market” në Shkodër bullizon vajzën me Hixhab; urdhër të prerë se në ambientet e punës nuk mund të lejohet asnjë vajzë me shami…

Rrahet nxënësi nga arsimtari, i shurdhon veshin.


Lajmipress

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0