Polici i Njësisë Speciale që ka dhuruar gjak 125 herë: E kam pasë një rast në familje…

HomeLajme

Polici i Njësisë Speciale që ka dhuruar gjak 125 herë: E kam pasë një rast në familje…

Fotografia e tij mbahet në sallën ku edhe shpëton jetë, në repartin e transfuzionit të gjakut, aty ku është edhe shtëpia e tij e dytë dhe ku gjaku i t

Mbyllen dy depo
U refuzua nga FSK për shkak të shamisë!
Aksidenti tragjik në Bullgari, autobusi i djegur largohet nga vendi i ngjarjes (VIDEO)

Fotografia e tij mbahet në sallën ku edhe shpëton jetë, në repartin e transfuzionit të gjakut, aty ku është edhe shtëpia e tij e dytë dhe ku gjaku i tij bëhet arsyeja që dikush të vazhdojë të jetojë.

Polici i Njësisë Speciale të Kosovës, Përparim Gosalci është polici hero që përpos që mbron sigurinë e qytetarëve, ai bënë edhe një gjest shumë human. E kjo për arsye se Përparimi, ka dhuruar gjak dhe trombocite 125 herë, duke dhënë kështu edhe shpresë për jetë.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0