Plote emocione e surpriza, shume gezime e buzeqeshje!

HomeLajme

Plote emocione e surpriza, shume gezime e buzeqeshje!

E Premtja me Halilin Çdo gje gati! Plote emocione e surpriza, shume gezime e buzeqeshje! Nga e Premtja po fillon emisioni i te gjithe

Mbyllet depoja kryesore e “Viva Fresh Store”, u gjetĂ«n tĂ« fshehura 100 mijĂ« litra vaj
NĂ« kĂ«to fshatra tĂ« OpojĂ«s nuk shitet alkooli, nĂ«se dikush e thyen kĂ«tĂ« traditĂ« pason ‘dĂ«nimi’
Tërmet i fortë godet Shqipërinë, dridhjet ndihen edhe në Kosovë

E Premtja me Halilin
Çdo gje gati!
Plote emocione e surpriza, shume gezime e buzeqeshje!

Nga e Premtja po fillon emisioni i te gjitheve ne Kanal10
Mesojm, shohim e ndjejm histori dhe rrefime prekese, mbi te gjitha gezohemi te gjithe me gezimin e shume familjeve

E gjithe kjo fal juve bamires!

Zoti kurre mos ju humbte!

LajmiPress

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0