PITE NE TIGAN.

HomeKuzhine

PITE NE TIGAN.

PITE NE TIGAN. PITE NE TIGAN.

PETULLA TE FSHIRA – Krepa KorçarĂ« – Kuzhina Shqiptare | Arti Gatimit
Trilece me krem – KEK ME KAKAO dhe Malaga Ă«mbelsirĂ« me banane dhe çokollatĂ«.
Recetë e shijshme verore: Patellxhanë me djath dhe majdanoz.

PITE NE TIGAN.

PITE NE TIGAN.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0