Pesëvjeçari nxirret nga pusi në Marok, vdiq në spital

HomeLajme

Pesëvjeçari nxirret nga pusi në Marok, vdiq në spital

Pesëvjeçari nxirret nga pusi në Marok, vdiq në spital Djaloshi pesëvjeçar, i cili kishte rënë në një pus me thellësi 32 metra në Marok,

I riu nga Mitrovica që vdiq dje, para një muaji kishte falur familjen e sulmuesit (VIDEO)
Fluks i mërgimtarëve drejt Kosovës, këto janë pritjet në pikat kufitare
Ky është pronari i karburantit në Shqipëri që nuk e rriti çmimin e naftës, 1 litër shitet më pak se 200 lekë!

Pesëvjeçari nxirret nga pusi në Marok, vdiq në spital

Djaloshi pesëvjeçar, i cili kishte rënë në një pus me thellësi 32 metra në Marok, është nxjerrë pas pesë ditëve ngujim.

Ai u dërgua në spital dhe ka vd’ekur, sipas një deklarate zyrtare të raportuar nga mediat marokene.

Kanali televiziv maroken 2M postoi një deklaratë zyrtare mbretërore duke thënë se Mbreti Mohammed VI kishte telefonuar prindërit e Rayan për të “shprehur ngushëllimet e tij më të thella dhe simpatinë e sinqertë për të gjithë anëtarët e familjes së të ndjerit në këtë pikëllim të dhimbshëm”.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0