Mërgimtarit i vjedhin ari dhe dy orë dore nga valixhja në aeroport, e vëren pasi arrin në Zvicër?!

HomeArtikuj

Mërgimtarit i vjedhin ari dhe dy orë dore nga valixhja në aeroport, e vëren pasi arrin në Zvicër?!

Një rast i vjedhjes ka ndodhur në aeroportin “Adem Jashari” në Prishtinë. Një mërgimtari i janë vjedhur nga valixhja e tij sasi ari dhe dy

Duaja e atij që teshtinë, qka thuhet dhe ç’duhet të thotë?
Zemra e besimtarit duhet të jetë e qetë, e kënaqur dhe e dashur!
Kur mbaruam namazin e xhumasë, një burrë që u fal pranë meje më tha…(Tregim)

Një rast i vjedhjes ka ndodhur në aeroportin “Adem Jashari” në Prishtinë.

Një mërgimtari i janë vjedhur nga valixhja e tij sasi ari dhe dy orë dore, bënë të ditur policia në raportin 24 orësh.

Sipas policisë mërgimtari këtë gjë e ka vërejtur pasi që ka arritur në shtetin e Zvicrës.

“ANP Adem Jashari 07.01.2022 – 18:00. Ankuesi kosovar ka njoftuar se vëllai i tij kur ka arritur në shtetin e Zvicrës ka vërejtur se i janë vjedhur nga valixhja e tij sasi ari dhe dy orë dore”, thuhet në raport. /Telegrafi/

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0