Mbyllen dy depo

HomeLajme

Mbyllen dy depo

Mbyllen dy depo Pas një aksioni të Inspektoratit të Tregut dhe Policisë së Kosovës, Departamentit për hetimin e Krimeve Ekonomike, në d

Po vinte nga Austria në Kosovë, vdes në aksident trafiku i riu nga Peja
Kërkohet të lejohet tërheqja e 20% të parave nga Trusti
Rrëfimi i nënës që humbi djalin në aksidentin në Bullgari: Më tha bashkëshorti unë shpëtova, por djali na la

Mbyllen dy depo

Pas një aksioni të Inspektoratit të Tregut dhe Policisë së Kosovës, Departamentit për hetimin e Krimeve Ekonomike, në dy depo (Fushë Kosovë dhe Graçanicë) është gjetur vaj për të cilin ka munguar dokumentacioni.

3.49 euro për një shishe vaj është rritje artificiale. Nuk e lejojmë zhvatjen. E kemi shtuar kontrollin e mbikëqyrjen dhe do t’i ndëshkojmë ata që manipulojnë e përfitojnë në emër të krizës.


Lajmipress

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0