Lirohen në shtëpi çifti që arritën të shpëtonin nga tragjedia në Bullgari

HomeLajme

Lirohen në shtëpi çifti që arritën të shpëtonin nga tragjedia në Bullgari

Lajmi i Fundit: Dy nga tre të mbijetuarit që kanë marrë rrugë sot nga Sofja për në Shkup janë të fejuarit që kanë arritur të shpëtojnë

Ishin nisur në një varrim, e pësojnë me fatalitet – gjashtë të vdekur nga një aksident i tmerrshëm ndërmjet dy veturave në Turqi
Propozohet që qeset e plastikës të bëhen me pagesë (VIDEO)
Vuçiq: “Ballkani i hapur” është një hap historik për rajonin

Lajmi i Fundit:

Dy nga tre të mbijetuarit që kanë marrë rrugë sot nga Sofja për në Shkup janë të fejuarit që kanë arritur të shpëtojnë nga tragjedia e 23 nëntorit me autobus në Bullgari.

Medina dhe Lulizimi mbahen dorë për dorë duke iu gëzuar fatit që lindën për së dyti, shkruan Alsat.

Një aksident tragjik ka ndodhur rreth orës 3 pas mesnate në Bullgari javë e kaluar, ku mbetën të vdekur 45 persona, pasi një autobus që po kthehej nga Turqia për në Maqedoni të Veriut u përfshi nga flakët.

Sipas raportimit të mediave, në mesin e viktimave kanë qenë edhe 12 fëmijë.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0