Lajmi i Fundit Aksidenti i cili ndodhi FOTO

HomeLajme

Lajmi i Fundit Aksidenti i cili ndodhi FOTO

Lajmi i Fundit: Tërë mediat Turke kanë dhënë orën e fundit lajmin se një autobuz me targa Maqedonase që udhëtonte nga Stambolli për në

Profesori me dedikim prekës për 23-vjeçaren që vdiq në aksidentin tragjik në Bullgari
Blindohet stacioni i Deçanit, mblidhen krerët e policisë- FOTO
Foto nga aksidenti në të cilin humbën jetën 46 shtetasit e Maqedonisë së Veriut

Lajmi i Fundit:

Tërë mediat Turke kanë dhënë orën e fundit lajmin se një autobuz me targa Maqedonase që udhëtonte nga Stambolli për në Maqedoni ka bërë aksident në Bullgari dhe se kanë mbetur të vdekur 46 vetë.

Autobuzi ka marrë flakë pas përplasjes me barrierat. Aksidenti ka ndodhur në orën 02:00 në autostradën Struma. 12 prej të vdekurve kanë qënë fëmijë. 7 të plagosurit janë shtruar në një spital në Sofia.


LajmiPress

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0