Lajm i Madh! Babai Ajanit ju falenderon te gjitheve! Ajanin e vogel derguam ne Itali?!

HomeLajme

Lajm i Madh! Babai Ajanit ju falenderon te gjitheve! Ajanin e vogel derguam ne Itali?!

Lajm i Madh!!!!! Babai Ajanit ju falenderon te gjitheve! Ajanin e vogel derguam ne Itali dhe shuma per kurimin e tij eshte mbledhur. Ndiqe

Prindërit dhe dy fëmijët e tyre binjakë, që vdiqën në aksidentin në Bullgari, do të varrosen nesër
Polici i Njësisë Speciale që ka dhuruar gjak 125 herë: E kam pasë një rast në familje…
“Prej kur falet sabahi”, 72-vjeçari nga Deçani që shëtit çdo qytet të Kosovës për të shitur gështenja, fasule e arra

Lajm i Madh!!!!!

Babai Ajanit ju falenderon te gjitheve! Ajanin e vogel derguam ne Itali dhe shuma per kurimin e tij eshte mbledhur. Ndiqeni videon dhe te lutemi te gjithe qe Ajani te sherohet. Ne kohe rekord mundesuam vizat italiane, transportin ajror, spitalin ne Itali, gjithcka te nevojshme per kurimin e Ajanit. O Zot sheroje Ajanin. Bashkohuni ne komente me Amin motra e vellezer. Lutjet tona ne keto caste jane te domosdoshme per jeten e Ajanit.

Zoti ju shperblefte per cdo kontribut, lutje, shperndajeni motra e vellezer…

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0