Ky është muslimani i vërtetë!

HomeArtikuj

Ky është muslimani i vërtetë!

Ky është muslimani i vërtetë!

Kurti në medresen Alauddin: Shqiptarët ditën ta ruajnë islamin mes tyre, të ishe mysliman ishte sikur ta mbaje një gacë në dorë
Duaja qe duhet te themi kur dalim nga shtepia!
Sulmohet Xhamia e Haxhi Ymerit në Gjakovë, autorët thyen dritaren dhe hynë brenda!

Ky është muslimani i vërtetë!

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0