Kaplohet nga zjarri një autobus në Fushë Kosovë (VIDEO)

HomeLajme

Kaplohet nga zjarri një autobus në Fushë Kosovë (VIDEO)

Një autobus është përfshirë nga flakët sonte në stacionin e autobusëve në Fushë Kosovë. Në vendin e ngjarjes kanë dalë zjarrfikësit, njofton Klankosova.tv. Klankosova.tv ka provuar të kontaktojë me Policinë e Kosovës për këtë rast, por deri tani nuk kanë dhënë ndonjë përgjigje për rrethanat e zjarrit.

Djali i veteranit merr rrugën e mërgimit, mes lotësh përshendet familjarët dhe mallkon ata që e sollën në këtë ditë
Kurti dhe AKI-ja ishin në dijeni për planin e vrasjes së kryeministrit, nuk u bë publike për të mos krijuar panik
Pensionistët do të marrin 100 euro shtesë për nëntor, dyfishohen pagesat e përfituesve të skemave sociale për dy muaj

Një autobus është përfshirë nga flakët sonte në stacionin e autobusëve në Fushë Kosovë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë zjarrfikësit, njofton Klankosova.tv.

Klankosova.tv ka provuar të kontaktojë me Policinë e Kosovës për këtë rast, por deri tani nuk kanë dhënë ndonjë përgjigje për rrethanat e zjarrit.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0