Imami nga Deçani kërkon ndalim-transmetimin e Big Brother, Për’puthen e Its My Love: Po na degjenerojnë rininë

HomeLajme

Imami nga Deçani kërkon ndalim-transmetimin e Big Brother, Për’puthen e Its My Love: Po na degjenerojnë rininë

Imami nga Kosova, Naser Tolaj, përmes një postimi në llogarinë e tij në ‘Facebook’, ka reaguar për emisionet që po transmetohen në televizion.

Mot i ftohtë por me diell, nga e hëna temperaturat shënojnë rritje
E konfirmuar: Dy nxënës dhe shoferi i autobusit mbesin të vrarë në Gllogjan (VIDEO)
Xhenazegjinjtë thonë se BIK-u po ua merr bukën e gojës (VIDEO)

Imami nga Kosova, Naser Tolaj, përmes një postimi në llogarinë e tij në ‘Facebook’, ka reaguar për emisionet që po transmetohen në televizion.

Ai vendosi të marr shembull një skenë që ishte krijuar në një emision në Kosovë teksa dy vajza gjatë debatit u rrahën mes vete, shkruan Indeksonline.

Tolaj u shpreh se emisioni siç janë Big Brother VIP, Perputhen, It’s my love etj janë emisione degjeneruese, shkatërruese, terrorizuese dhe kriminale.
Përmes këtij postimi, ai kërkoi që të mbyllen këto programe.

LajmiPress.info

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0