I riu nga Mitrovica që vdiq dje, para një muaji kishte falur familjen e sulmuesit (VIDEO)

HomeLajme

I riu nga Mitrovica që vdiq dje, para një muaji kishte falur familjen e sulmuesit (VIDEO)

Ermal Delija, i riu nga Mitrovica,.. i cili mbrëmë humbi jetën si pasojë e lëndimeve që kishte marrë në muajin tetor pas rrahjes nga një pe

Autobusi përplaset me kamionin: 9 viktima dhe 30 të plagosur në Turqi!
Lirohen në shtëpi çifti që arritën të shpëtonin nga tragjedia në Bullgari
Halil Kastrati sot hap kuzhinën popullore në qytetin e Prishtinës

Ermal Delija, i riu nga Mitrovica,..

i cili mbrëmë humbi jetën si pasojë e lëndimeve që kishte marrë në muajin tetor pas rrahjes nga një person, para një muaji, më 17 dhjetor, ai ishte parë në xhaminë e Shipolit te hoxha Fatmir Latifaj, ku kishte zgjatur dorën e pajtimit me familjen e sulmuesit.?

Ermali pas sulmit kishte përfunduar në koma për 18 ditë.

Ai ishte djali i vetëm i familjes Delija dhe u rrit jetim pasi babai i kishte vdekur vite më parë.

Ermali la pas nënën dhe tri motra.

Lajmipress.info

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0