Halil Kastrati takohet nĂ« Londer me kampionin Florian Marku đŸ„ŠđŸ‘Š

HomeLajme

Halil Kastrati takohet nĂ« Londer me kampionin Florian Marku đŸ„ŠđŸ‘Š

Gjatë qëndrimit tim në Londër, kisha rastin ta takojë kampionin shqiptar të boksit, Florian Marku. E urova për sukseset e fundit, dhe i dëshirova të tjera fitore të rangut më të lartë të këtij sporti. Floriani është krenaria e të gjithë shqiptarëve. Zoti e ruajt dhe i dhëntë suksese! Lajmipress

PO KTHENTE FËMIJËT NGA SHKOLLA, MERR FLAKË AUTOBUSI ME NXËNËS?!
E frikshme: Në fluturimin për Budapest, pasagjeri tenton ta hapë derën në 10 mijë km lartësi
Rusia sulmon termocentralin më të madh bërthamor në Evropë

Gjatë qëndrimit tim në Londër, kisha rastin ta takojë kampionin shqiptar të boksit, Florian Marku.

E urova për sukseset e fundit, dhe i dëshirova të tjera fitore të rangut më të lartë të këtij sporti.

Floriani është krenaria e të gjithë shqiptarëve.

Zoti e ruajt dhe i dhëntë suksese!


Lajmipress

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0