Halil Kastrati sot hap kuzhinën popullore në qytetin e Prishtinës

HomeLajme

Halil Kastrati sot hap kuzhinën popullore në qytetin e Prishtinës

Njoftim! Me rastin e përvjetorit te Pavarësisë së Kosovës, nesër, me datë 18.02.2022, ora 14:00 zyrtarisht bëhet hapja e kuzhinës humanitare në qyteti

Turqia s’gjen qetësi pas Greqise/ Pas zjàrreve, preket edhe nga tërmeti i madh!
Orhan Aliti arriti t’i shpëtojë 6 persona të tjerë në aksidentin në Bullgari, por jo djalin e tij 23-vjeçar
🔴 URGJENTE | DRINOR GASHIT 27 vjeqari nga Gjilani i cili po lufton me jeten i nevojiten urgjentisht 100.000€ per ti siguru.

Njoftim! Me rastin e përvjetorit te Pavarësisë së Kosovës, nesër, me datë 18.02.2022, ora 14:00 zyrtarisht bëhet hapja e kuzhinës humanitare në qytetin e Prishtinës.

Kjo kuzhinë është nën ombrellën e shoqatës bëmirëse “Jetimat e Ballkanit”, e treta në radhë, pas asaj të Prizrenit e Janjevës. Ceremonia e hapjes është e hapur dhe kush ka mundësi mund të marrë pjesë nesër nga ora 14:00 tek lokacioni i kuzhinës. Kuzhina gjendet tek: “Rruga Lidhja e Prizrenit”, mbas Pazarit. Bamirës, Zoti kurrë mos ju humbtë!

Lajmipress

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0