Gjermani: Uji thyen xhamat dhe futet brenda tragetit (VIDEO)

HomeLajme

Gjermani: Uji thyen xhamat dhe futet brenda tragetit (VIDEO)

Stuhia e madhe që ka kapluar zonën e Hamburgut, ka bërë që uji të thyejë xhamat dhe të futet brenda. Ky moment është kapur nga kamerat.

Tërmet në Kosovë
I kapen në veturë barna me afat të skaduar, lirohet i dyshuari
U refuzua nga FSK për shkak të shamisë!

Stuhia e madhe që ka kapluar zonën e Hamburgut, ka bërë që uji të thyejë xhamat dhe të futet brenda.

Ky moment është kapur nga kamerat.

Era me shpejtësi deri në 151 km/h shkaktoi probleme në udhëtimet detare në të gjithë veriun e Gjermanisë.

Nga pamjet e xhiruara brenda kësaj anije shihen njerëzit e tmerruar që largohen me vrap.

Pasi uji u futet në kabinë, udhëtarët shihen fillimisht të hutuar, por pasi kuptojnë çfarë po ndodh nisin të largohen.

Me këtë rast autoritetet kanë ndaluar lundrimin e anijeve të mëdha.

Një zëdhënës i kompanisë që operon tragetin tha se nuk pati viktima apo të lënduar nga ky incident.

KlanKosova

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0