Erdhi nga Gjermania ta vizitojë Halil Kastratin, hoxha kërkon të luteni për shëndetin e keqësuar të Arditit

HomeArtikuj

Erdhi nga Gjermania ta vizitojë Halil Kastratin, hoxha kërkon të luteni për shëndetin e keqësuar të Arditit

Autor. Humanisti i madh shqiptar, Halil Kastrati, është vizituar nga një person i veçantë për të. Arditi i cili vuan nga një sëmundje e

Si duhet ti lag gruaja kokën e saj gjatë marrjes së abdesit?
A e dini pse nuk ben të fryesh në enë, SubhanAllah këtë e tha Muhammedi a.s para 1400 viteve.
Leximi i Kur’anit me pare a është kjo nga shenjat e Kij’ametit ?

Autor.

Humanisti i madh shqiptar, Halil Kastrati, është vizituar nga një person i veçantë për të.

Arditi i cili vuan nga një sëmundje e rëndë, ka ardhur nga Gjermania, dhe ka vizituar humanistin Kastratin

Hoxha përmes një postimi ka shkruar se familja e Arditit kishte dhuruar një banesë për një familje në nevojë, ndërsa shëndeti i fëmijut është rënduar nga viti i kaluar.

Postimi i plotë:

O Zot, Sheroje Arditin dhe çdo te semure😢

Sot na vizitoi Arditi me familjen e tij, Arditi jeton ne Gjermani dhe vuan nga semundja Morbus Pearson dhe eshte ne dializ

Para tri viteve Familja e Arditit e kane dhuruar nje banese per nje familje nevojtare permes Shoqates sone
Gjendja e Arditit qenka renduar shume, e vetmja gje qe ka nevoj jane lutjet tona per te andaj e lusim Zotin ta sheron e forcon

Zoti i sherofte te gjithe te semurit!

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0