Era e papërmbajtshme: pamje të tjera nga Stambolli

HomeLajme

Era e papërmbajtshme: pamje të tjera nga Stambolli

Lexojeni Lajmin Sipas Drejtorisë së Përgjithshme të Meteorologjisë (MGM) dje në Stamboll kanë fryrë erëra të forta deri në 130 km/orë, me

Kaplohet nga zjarri një autobus në Fushë Kosovë (VIDEO)
Kurti: S’ka kurrfarë arsye për një fryrje të tillë të çmimit të vajit
Autobusi që u dogj në Bullgari nuk ishte regjistruar në doganë kur e kishte kaluar kufirin

Lexojeni Lajmin

Sipas Drejtorisë së Përgjithshme të Meteorologjisë (MGM) dje në Stamboll kanë fryrë erëra të forta deri në 130 km/orë, me kushte ekstreme në qytetet e afërta, si në Izmir në bregun perëndimor.

“Për shkak të kushteve të pafavorshme të motit të shkaktuar nga era jugperëndimore që fryn që nga mëngjesi në Stamboll, kanë humbur jetën katër persona, njëri prej të cilëve shtetas i huaj dhe tre shtetas tanë.

LajmiPress

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0