Emocionuese: Pacienti i QKUK-së, Orhani që iu vendos stenta del nga salla duke kënduar Ilahi?!

HomeLajme

Emocionuese: Pacienti i QKUK-së, Orhani që iu vendos stenta del nga salla duke kënduar Ilahi?!

Një ngjarje shumë emocionuese ka ndodhur brena Qendrës Klinike dhe Universitare të Kosovës…. Orhani, një pacient i cili u operua brenda QKU

Çudira “bamirëse”, Arbër Hajdari po privatizon 43 mijë metra katrorë për 1 euro
Xhenazegjinjtë thonë se BIK-u po ua merr bukën e gojës (VIDEO)
Në këto fshatra të Opojës nuk shitet alkooli, nëse dikush e thyen këtë traditë pason ‘dënimi’

Një ngjarje shumë emocionuese ka ndodhur brena Qendrës Klinike dhe Universitare të Kosovës….

Orhani, një pacient i cili u operua brenda QKUK-së ka përfunduar me sukses intervenimin dhe duket shumë i lumtur e falënderues, shkruan lajmi.net.

Ai ka vendosur që të dalë nga salla e operacionit duke kënduar një Ilahi.

Kështu ka bërë të ditur doktori Agron Qerimi i cili ka thënë se “kështu del trimi nga salla”.

“Kështu del trimi nga salla duke na kënduar pas Koronarografisë në Infarkt të Miokardit dhe Stentimit në LAD dhe Cx! #OrhanPakashtica Gjithë ekipën na ka lumturuar Orhani! “, ka shkruar ai.

Video e plotë:⤵️

Lajmipress.info

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0