Emocionuese, ne ditën e fundit të vitit, veterani i luftës bëhet me banesë të re

HomeLajme

Emocionuese, ne ditën e fundit të vitit, veterani i luftës bëhet me banesë të re

Dita e fundit nuk ishte vetëm një përfundim viti për familjen e Qamil Ismajlit, por ditë e fillimit të një epoke të re të jetës te familjes se tij,

Shqiptarët edhe njëherë tregohen zemërgjerë: I madh e i vogël po dhurojnë gjak për të lënduarit e Gllogjanit
Digjet objekti i “Viva Fresh Store” në Ferizaj
Sveçla jep detaje për aksionin në Karaçevë: U godit rrjeti i kazinove ilegale (FOTO)

Dita e fundit nuk ishte vetëm një përfundim viti për familjen e Qamil Ismajlit, por ditë e fillimit të një epoke të re të jetës te familjes se tij,

në ditën e fundit të vitit, veterani i luftës Qamil Ismajli u bë me banesë të re fale shoqates bamirese “Jetimat e Ballkanit” dhe hoxhes se nderuar Halil Kastrati.

Lajmipress.info

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0