Elvis Naci jep lajmin e madh! Ajani niset për Itali, për 12 orë Shqiptarët bënë mrekulli (Video)

HomeLajme

Elvis Naci jep lajmin e madh! Ajani niset për Itali, për 12 orë Shqiptarët bënë mrekulli (Video)

Ajani preku të gjithë, i duhejte urgjentisht të nisej për kurim në Itali. Shqiptarët e bashkuar bënë mrekullinë dhe mundësuan që Ajani të niset për It

Shembull i mirë: Pronari i një marketi në Kosovë nuk i rrit çmimet!
Dëshmitari tregon se si u neglizhua nga mjekët 56-vjeçari që vdiq në Lipjan
Shpërthim i fuqishëm në Kroaci, dyshohet se u rrëzua një dron i Ukrainës

Ajani preku të gjithë, i duhejte urgjentisht të nisej për kurim në Itali. Shqiptarët e bashkuar bënë mrekullinë dhe mundësuan që Ajani të niset për Itali.

Në iniciativën e Elvis Naçit te mbështetur nga shqiptarët brenda 12 orësh u mundësua që Ajani të niset me urgjencë të shpejtë drejtë Italisë.

Këtë e ka bërë të ditur Elvis Naçi përmes një postimi në faqen e tij zyrtare.

Më poshtë shihni pamjet dhe momentet kur Ajani niset për Itali.

“Lajm i Madh! Babai Ajanit ju falenderon te gjitheve! Ajanin e vogel derguam ne Itali dhe shuma per kurimin e tij eshte mbledhur. Ndiqeni videon dhe te lutemi te gjithe qe Ajani te sherohet. Ne kohe rekord mundesuam vizat italiane, transportin ajror, spitalin ne Itali, gjithcka te nevojshme per kurimin e Ajanit. O Zot sheroje Ajanin. Bashkohuni ne komente me Amin motra e vellezer. Lutjet tona ne keto caste jane te domosdoshme per jeten e Ajanit. Zoti ju shperblefte per cdo kontribut, lutje, shperndajeni motra e vellezer…”

LajmiPress

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0