E konfirmuar: Dy nxënës dhe shoferi i autobusit mbesin të vrarë në Gllogjan (VIDEO)

HomeLajme

E konfirmuar: Dy nxënës dhe shoferi i autobusit mbesin të vrarë në Gllogjan (VIDEO)

Spitali i Pejës ka konfirmuar për Klankosova.tv se nga të shtënat me armë zjarri në Gllogjan kanë mbetur të vdekur dy nxënës dhe shoferi i autobusit.

Pronari i “Besa Trans”: Pse nuk isha në atë autobus, të vdisja edhe unë
Fëmiu tre vjeçar përfshihet nga flakët në shtëpinë e tij në Ferizaj?!
Dëshmitari tregon se si u neglizhua nga mjekët 56-vjeçari që vdiq në Lipjan

Spitali i Pejës ka konfirmuar për Klankosova.tv se nga të shtënat me armë zjarri në Gllogjan kanë mbetur të vdekur dy nxënës dhe shoferi i autobusit.

Nga ky spital thanë se për numrin e të plagosurve nuk dihet por që autoambulanca është duke e bërë bartjen e tyre nga komuna e Deçanit.

Nxënësit e vdekur nga ky rast i përkasin moshës 19 vjeç dhe 17 vjeç, ndërsa nxënësi ilënduar i përket moshës 17 vjeçare.

KlanKosova

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0