Djali i varfer qe pa ne enderr profetin Muhammed a.s – Çfarë i tha profeti?

HomeVideo

Djali i varfer qe pa ne enderr profetin Muhammed a.s – Çfarë i tha profeti?

Autor. Ne nje fshat te vogel jetonte nje grua e varfer me nje djal te vogel e qe jetonin ne nje kasolle te vogel.Deshiura e nenes ishte qe

Hoxh pse se burri bën t’i marrë 4 gra, e gruaja jo 4 burra? Përgjigja është fantastike! (VIDEO).
Kujdes ndaj ushqimit, mos e hudh!!!
Pyetje:A lejohet dërgimi i luleve në varreza?

Autor.

Ne nje fshat te vogel jetonte nje grua e varfer me nje djal te vogel e qe jetonin ne nje kasolle te vogel.Deshiura e nenes ishte qe djali i saj te behet nje hafes ose te mesoj kuranin permendesh.Keshtu nena pas disa vitesh e dergoi djalin e saj ne nje vend tjeter qe aty ta mesoj kuranin.

Cfar ndodhi pastaj ndegjoje kete histori te dhimbshme dhe shum domethenese.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0