Digjet një shtëpi në Obiliq!

HomeLajme

Digjet një shtëpi në Obiliq!

Në orët e hershme të mëngjesit të djeshëm, një shtëpi në Obiliq është përfshirë nga zjarri. Rastin në polici e kanë lajmëruar dy persona, t

Ishin nisur në një varrim, e pësojnë me fatalitet – gjashtë të vdekur nga një aksident i tmerrshëm ndërmjet dy veturave në Turqi
Gjermani: Uji thyen xhamat dhe futet brenda tragetit (VIDEO)
Tërmet në Afganistan, 26 të vdekur

Në orët e hershme të mëngjesit të djeshëm, një shtëpi në Obiliq është përfshirë nga zjarri.

Rastin në polici e kanë lajmëruar dy persona, të cilët kanë deklaruar që, në rrethana të panjohura, shtëpia e tyre ka marrë flakë.

Sipas raportit të policisë, zjarrfikësit e kanë shuar zjarrin.

Në shtëpi janë shkaktuar vetëm dëme materiale dhe se askush nuk është lënduar.

“Rr. Rasim Hashani, Obiliq, 23.01.2022 – 01:00. Dy ankuesit meshkuj kosovarë kanë informuar se në rrethana të panjohura, në zjarr është përfshirë shtëpia e tyre e përbashkët. Zjarrfikësit kanë shuar zjarrin. Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar” thuhet në raportin e policisë….

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0