Detaje rreth aksidentit me tre të lënduar në Ferizaj, ku autobusi doli nga rruga

HomeLajme

Detaje rreth aksidentit me tre të lënduar në Ferizaj, ku autobusi doli nga rruga

Detaje rreth aksidentit me tre të lënduar në Ferizaj, ku autobusi doli nga rruga LajmiPress

Gjermani: Uji thyen xhamat dhe futet brenda tragetit (VIDEO)
Tërmet në Kosovë
Lajmërohet “udhëtari i tetë” që mendohej se ishte zhdukur pas aksidentit në Bullgari

Detaje rreth aksidentit me tre të lënduar në Ferizaj, ku autobusi doli nga rruga


LajmiPress

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0