Category: Teknologji

Bill Gates pyet mbi “çipat e tij”, përgjigjet:

Bill Gates pyet mbi “çipat e tij”, përgjigjet:

“Pse do e bëja”, tha ai së fundi, duke komentuar konspiracionet rreth vaksinimit Një nga njerëzit më të pasur në botë, Bill Gates, komentoi [...]
Xiaomi me version të ri të telefonit 9C Redmi, nga 32 dhe 64 GB sa i kishte më parë – tani do të jetë i disponueshëm me 128

Xiaomi me version të ri të telefonit 9C Redmi, nga 32 dhe 64 GB sa i kishte më parë – tani do të jetë i disponueshëm me 128

Prodhuesi më i madh kinez i telefonave mobil, Xiamo, ka paralajmëruar versionin e ri të pajisjes së saj 9C Redmi. Xiamo vendosi të rrit hapësirën p [...]
Kindles më të vjetër mund të humbasin lidhjen me internet

Kindles më të vjetër mund të humbasin lidhjen me internet

Disa e-lexues të vjetër të Kindle së shpejti nuk do të mund të lidhen më në internet për të shkarkuar libra të rinj, ka thënë Amazon. Gjenerata e p [...]
Nëse jeni në këtë grup, Google ka një porosi – ose telefoni juaj do të jetë i padobishëm

Nëse jeni në këtë grup, Google ka një porosi – ose telefoni juaj do të jetë i padobishëm

Kompania Mountain View së shpejti do të ndalë përkrahjen për pajisjet që gjatë një dekade punuan në Android 2.3.7 apo ndonjë version më të dobët. K [...]
4 / 4 POSTS