Category: Lajme

1 2 3 5 10 / 50 POSTS
U fsheh te rrotat e aeroplanit dhe i mbijetoi fluturimit dyorësh nga Guatemala për në Miami – publikohen pamjet

U fsheh te rrotat e aeroplanit dhe i mbijetoi fluturimit dyorësh nga Guatemala për në Miami – publikohen pamjet

Lexojeni Lajmin Një pasagjer i verbër që ishte fshehur në hapësirën e rezervuar për rrotat e aeroplanit të aviokompanisë së American Ai [...]
Tërmet në Kosovë, ‘dridhet’ Suhareka

Tërmet në Kosovë, ‘dridhet’ Suhareka

Tërmet me magnitudë 2.5 shkallë të Rihterit, ka goditur vendin tonë. Tërmeti saktësisht ka ndodhur në jug-lindje të Suharekës, rreth orës 1 [...]
Varrosen dy nxënësit e vrarë në sulmin e së premtes në Gllogjan

Varrosen dy nxënësit e vrarë në sulmin e së premtes në Gllogjan

Gjatë ditës se sotme janë varrosur dy nxënësit të cilët kanë vdekur si pasojë e plagëve të marra në sulmin e së premtes me kallashnikovë. [...]
Ofrohen 20 mijë euro shpërblim për informatat që çojnë në kapjen e vrasësit në Gllogjan?!

Ofrohen 20 mijë euro shpërblim për informatat që çojnë në kapjen e vrasësit në Gllogjan?!

Qeveria e Kosovës ka bërë të ditur se ofron 20,000 euro shpërblim për këdo që ofron informata që mund të çojnë në zbulimin e autorit të vrasjes së tre [...]
Varroset shoferi i autobusit që u vra në Gllogjan

Varroset shoferi i autobusit që u vra në Gllogjan

Shoferi i autobusit i cili u vra nga sulmi me armë zjarri që ka ndodhur në Gllogjan të Deçanit është varrosur sot. Ai u varros me cerem [...]
5 shtepi te reja u dhuruan sot 😊

5 shtepi te reja u dhuruan sot 😊

5 shtepi te reja u dhuruan sot 😊 Bashke me z. Bekim Jashari i dhuruam çelesat e shtepive te reja 5 familjeve te komunes se Skenderajit [...]
Dr. Shefqet Krasniqi thotë se ‘kiameti’ është afër

Dr. Shefqet Krasniqi thotë se ‘kiameti’ është afër

Dr. Shefqet Krasniqi thotë se 'kiameti' është afër - ATV Imami i njohur kosovar Shefqet Krasniqi ka deklaruar se “kiameti” është afër. [...]
Shqiptarët edhe njëherë tregohen zemërgjerë: I madh e i vogël po dhurojnë gjak për të lënduarit e Gllogjanit

Shqiptarët edhe njëherë tregohen zemërgjerë: I madh e i vogël po dhurojnë gjak për të lënduarit e Gllogjanit

Qytetarë nga komuna përreth janë mobilizuar që të dhurojnë gjak për të plagosurin nga tragjedia në Gllogjan të Deçanit, ku mbetën tre të vrarë si paso [...]
Blindohet stacioni i Deçanit, mblidhen krerët e policisë- FOTO

Blindohet stacioni i Deçanit, mblidhen krerët e policisë- FOTO

Lexojeni Krerë të institucioneve të drejtësisë e sigurisë ishin duke qëndruar deri para pak minutave në vendin e ngjarjes ku ka ndodhur [...]
Zëdhënësi i policisë: Kur u sulmua autobusi në të ishin tetë persona (VIDEO)

Zëdhënësi i policisë: Kur u sulmua autobusi në të ishin tetë persona (VIDEO)

Zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Pejës, Fadil Gashi, për Klan Kosova ka deklaruar se rreth orës 19 policia është njoftuar se ka të shtëna drejt një [...]
1 2 3 5 10 / 50 POSTS