Bie Facebooku, qindra përdorues raportojnë ndërprerje në faqen e këtij rrjeti social

HomeLajme

Bie Facebooku, qindra përdorues raportojnë ndërprerje në faqen e këtij rrjeti social

Qindra përdorues të Facebook kanë raportuar ndërprerje të faqes së Facebookut. Ka pasur 346 raportime për ndërprerje të Facebook në 24

Në një shkollë të Gostivarit prindërit kanë nënshkruar peticion kundër një fëmije me “Down Syndrome”. Por për dallim nga fëmijët tjerë, që vitin shkollor e filluan dje, Ëmbla po fillon me mësim sot…
Pejanët nga sot do paguajnë 50 cent për bukë e 1 euro për byrek
Stuhia “Junis” godet Europën, tre të vdekur në Holandë

Qindra përdorues të Facebook kanë raportuar ndërprerje të faqes së Facebookut.

Ka pasur 346 raportime për ndërprerje të Facebook në 24 orët e fundit dhe qindra në Instagram.

Shumë prej tyre kanë hyrë në Twitter për të raportuar problemet e tyre, me fotot e faqes së internetit të Facebook që tregojnë një mesazh gabimi, shkruan Mirror, transmeton Klankosova.tv.

“Ne jemi duke punuar për ta rregulluar këtë sa më shpejt që të mundemi”, thuhej në atë mesazh.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0