Bëhet varrimi i familjes 4-anëtarëshe nga Vishtica

HomeLajme

Bëhet varrimi i familjes 4-anëtarëshe nga Vishtica

Bëhet varrimi i familjes 4-anëtarëshe nga Vishtica Rreth orës 11:00 u bë varrimi i familjes 4-anëtareshe Ahmeti-Bardhi në vendlindjen e

Regjistrohen dy tërmete në rajonin e Kërçovës
Prindërit dhe dy fëmijët e tyre binjakë, që vdiqën në aksidentin në Bullgari, do të varrosen nesër
Në këto fshatra të Opojës nuk shitet alkooli, nëse dikush e thyen këtë traditë pason ‘dënimi’

Bëhet varrimi i familjes 4-anëtarëshe nga Vishtica

Rreth orës 11:00 u bë varrimi i familjes 4-anëtareshe Ahmeti-Bardhi në vendlindjen e tyre në fshatin Vishticë. Familja 4-anëtarëshe (babai, nëna dhe dy djemtë binjak 4-vjeçarë), humbën jetën tragjikisht në aksidentin e autobusit në Bullgari. Ndërsa pjesa më e madhe e 45 viktimave që humbën jetën në këtë aksident u varrosën dje pasdite, pas homazheve të kryera edhe nga përfaqësuesit e institucioneve të vendit.

Lajmipress

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 1