Autobusi përplaset me kamionin: 9 viktima dhe 30 të plagosur në Turqi!

HomeLajme

Autobusi përplaset me kamionin: 9 viktima dhe 30 të plagosur në Turqi!

9 persona kanë humbur jetën dhe 30 të tjerë janë plagosur pas përplasjes së një autobusi me një kamion në autostradën Stamboll-Izmir. Aksidenti ndo

Shefqet Krasniqi e thotë sërish: Fundi i botës është afër
🔴 URGJENTE | DRINOR GASHIT 27 vjeqari nga Gjilani i cili po lufton me jeten i nevojiten urgjentisht 100.000€ per ti siguru.
Gjobitet me 1000 euro një market në Skënderaj, kishte shitur vaj me çmim prej 3.49 cent

9 persona kanë humbur jetën dhe 30 të tjerë janë plagosur pas përplasjes së një autobusi me një kamion në autostradën Stamboll-Izmir.

Aksidenti ndodhi në orët e para të mëngjesit në rajonin e Soma-s, pranë provincës së Manisës.

Gjashtë persona humbën jetën menjëherë pas aksidentit ndërsa tre të tjerë nuk arritën të mbijetonin plagëve pas shtrimit në spital.

Në autobus ndodheshin 50 pasagjerë dhe tre anëtarë të ekuipazhit, sipas autoriteteve.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0