Autobusi me mërgimtarë nga Kosova aksidentohet në Serbi

HomeLajme

Autobusi me mërgimtarë nga Kosova aksidentohet në Serbi

Një autobus nga Kosova është aksidentuar në afërsi të Krushevacit në Serbi. Në një fotografi të siguruar nga ATV shihet autobusi i një

Halil Kastrati takohet në Londer me kampionin Florian Marku 🥊👊
Aksidenti tragjik në Bullgari, autobusi i djegur largohet nga vendi i ngjarjes (VIDEO)
Aksident në Prishtinë, vetura futet në një lokal gastronomie FOTO?!

Një autobus nga Kosova është aksidentuar në afërsi të Krushevacit në Serbi.

Në një fotografi të siguruar nga ATV shihet autobusi i një kompanie turistike Kosovare që ka dalë nga rruga dhe është rrokullisur.

Sipas dëshmitarëve të ngjarjes nuk ka viktima por vetëm të lënduar.

Mësohet se shkaktari i aksidentit ka qenë kushtet e vështira të rrugës.

Autobusi ishte duke shkuar në drejtim të Sllovenisë nga Kosova. /ATV LIVE/

Lajmipress

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0