Arti Muqaj ka nevojë për ndihmën e te gjithëve!

HomeLajme

Arti Muqaj ka nevojë për ndihmën e te gjithëve!

Ne ndihmuam, ndihmo edhe ti! Arti Muqaj ka nevojë për ndihmën e te gjithëve! Për shkak te përkeqësimit të gjendjes shëndetësore të A

Shembull i mirë: Pronari i një marketi në Kosovë nuk i rrit çmimet!
Ulja e çmimit të biletave, Shoqata e Transportuesve i jep ultimatum Qeverisë: Anulojeni vendimin brenda 72 orëve, do të ketë protesta
Emocionuese: Pacienti i QKUK-së, Orhani që iu vendos stenta del nga salla duke kënduar Ilahi?!

Ne ndihmuam, ndihmo edhe ti!

Arti Muqaj ka nevojë për ndihmën e te gjithëve!

Për shkak te përkeqësimit të gjendjes shëndetësore të Artit, urgjentisht ka udhëtuar për në Turqi, që do të ketë një operacion në tru, shpenzimet janë të larta, shuma të pa perballueshme për familjen.

Shoqata Jetimat e Ballkanit permes donatorëve e ndihmoj me 2 mijë euro dhe apelon te të gjithë njerzit e vullnetit te mirë ti dalin në ndihmë.

Ju mund të dërgoni ndihmën tuaj në detajet si më poshtë:

Teuta Temaj Muqaj (nena e Artit)
Banka: TEB
Nr i llogarisë: 2012000041349247
Iban:XK05 2012000041349247
SWIFT: TEBKXKPR

O Zot shëroje Artin dhe çdo të sëmurë 🤲
#Shperndaje

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0