APEL URGJENT PER NDIHME Riar Kastrati ..!

HomeLajme

APEL URGJENT PER NDIHME Riar Kastrati ..!

APEL URGJENT PER NDIHME..! Voglushi Riar Kastrati , ka nevoje urgjente per ndihmen tone. Atij i duhen 25 mije euro per sherim jasht ve

Tërmet i fortë godet Shqipërinë, dridhjet ndihen edhe në Kosovë
E dhimbshme: Nip e axhë humbën jetën nga aksidenti i rëndë që ndodhi mbrëmë?!
“Prej kur falet sabahi”, 72-vjeçari nga Deçani që shëtit çdo qytet të Kosovës për të shitur gështenja, fasule e arra

APEL URGJENT PER NDIHME..!

Voglushi Riar Kastrati , ka nevoje urgjente per ndihmen tone. Atij i duhen 25 mije euro per sherim jasht vendit

Ju lutemi shperndajeni sa me shume sepse dikush nga shperndarja juaj mund ta sheh dhe ta ndihmoj


Nr. Kontaktues +38349296969, te dhenat e bankes per ta ndihmuar i keni ne fotogorafi.

Lajmipress

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0