Aksidenti ne Krushevac te Serbis VIDEO

HomeLajme

Aksidenti ne Krushevac te Serbis VIDEO

AKSIDENTOHET NJË AUTOBUS ME UDHËTARË NGA KOSOVA NË KRUSHEVAC TË SERBISË, LËNDOHEN DISA PERSONA Një autobus është aksidentuar rreth ore

Nena Ajanit 4 vjecar i drejtohet shqiptareve per ndihme
Video e parë nga aksidenti në të cilin humbën jetën 46 shtetas të Maqedonisë së Veriut
Shembull i mirë: Pronari i një marketi në Kosovë nuk i rrit çmimet!

AKSIDENTOHET NJĂ‹ AUTOBUS ME UDHĂ‹TARĂ‹ NGA KOSOVA NĂ‹ KRUSHEVAC TĂ‹ SERBISĂ‹, LĂ‹NDOHEN DISA PERSONA

Një autobus është aksidentuar rreth ores 22:00, në Krushevac të Serbisë. Si pasojë e aksidentit janë lënduar rreth 20 persona. Sipas disa dëshmitarëve në autobus ishin rreth 80 persona që po udhëtonin drejtë Sllovenisë. Sipas dëshmitarëve nga vendi i ngjarjes, asnjë nga udhëtarët nuk ka pësuar lëndime tl rënda, ndërsa ndihmë të lënduarve i kanë ofruar udhëtarët dhe shoferët e një autobusi tjetër po nga Kosova. Shkaqet e këtij aksidenti ende nuk dihen.

LajmiPress

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 1