Aksident në Kroaci, rrokulliset kamioni me targa të Maqedonisë

HomeLajme

Aksident në Kroaci, rrokulliset kamioni me targa të Maqedonisë

Lajmi i fundit: Një aksident trafiku në mes një kamioni dhe një rimorkio për transport të veturave të tjera, ka ndodhur në pjesën jugor

Digjet objekti i “Viva Fresh Store” në Ferizaj
Mbyllet depoja kryesore e “Viva Fresh Store”, u gjetën të fshehura 100 mijë litra vaj
Mediumi gjerman shkruan për Valon Krasniqin që e fitoi betejën me koronavirusin dhe u zgjua nga koma

Lajmi i fundit:

Një aksident trafiku në mes një kamioni dhe një rimorkio për transport të veturave të tjera, ka ndodhur në pjesën jugore të autostradës Bregana – Lipovac të Kroacisë, ku si pasojë shoferi i kamionit ka pësuar lëndime.

Sipas mediave kroate aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:00, ku vetura me targa të Maqedonisë së Veriut është rrokullisur dhe si pasojë kanë rënë veturat që ka qenë duke i transportuar.

Me këtë rast komunikacioni në autostradë është mbyllur për qarkullim në drejtimin lindor dhe është rikahëzuar./Tv21

Trasmeton Rtv21

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0