Aksident i rëndë në tunelin e Kalimashit – një e vdekur dhe katër të lënduar?!

HomeLajme

Aksident i rëndë në tunelin e Kalimashit – një e vdekur dhe katër të lënduar?!

Në brendësi të tunelit të Kalimashit janë përplasur dy automjete, me drejtues shtetasit Gj.M., banues në Shkopet dhe N.Z., banues në Kosovë.

Prindërit dhe dy fëmijët e tyre binjakë, që vdiqën në aksidentin në Bullgari, do të varrosen nesër
Pacienti s’merr shërbimin: Mjeku deklaroi rrejshëm se s’punonin aparaturat, ​pezullohet nga puna
Edhe një projekt i madh për të moshuarit tanë!

Në brendësi të tunelit të Kalimashit janë përplasur dy automjete, me drejtues shtetasit Gj.M., banues në Shkopet dhe N.Z., banues në Kosovë.

Si pasojë e aksidentit, ka ndërruar jetë pasagjerja Ediona Sala, banuese në Shkopet, si dhe janë plagosur 4 shtetas të tjerë, të cilët janë transportuar në spitalin e Kukësit.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Njësisë për Sigurisë Rrugore të autostradës Kalimash-Morinë ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave dhe shkakut të aksidentit.

/Abcnews.al/LajmiPress

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0