40 Shtepi te reja ne Mitrovice!

HomeLajme

40 Shtepi te reja ne Mitrovice!

40 Shtepi te reja ne Mitrovice!😊 Nje lagje e tere dhe e para e ketij lloji e ndertuar nga Shoqata BĂ«mirĂ«se Jetimat e Ballkanit permes d

Po vinte nga Austria në Kosovë, vdes në aksident trafiku i riu nga Peja
Ofrohen 20 mijë euro shpërblim për informatat që çojnë në kapjen e vrasësit në Gllogjan?!
I mbijetuari i tragjedisĂ« nĂ« Bullgari: VetĂ«m unĂ« s’kisha fjetur, e pashĂ« çdo gjĂ« me sy

40 Shtepi te reja ne Mitrovice!😊

Nje lagje e tere dhe e para e ketij lloji e ndertuar nga Shoqata Bëmirëse Jetimat e Ballkanit permes donatoreve te saj dhe memorandumit bashkepunues me komunen e Mitrovices.

Po i vjen momenti qe keto shtepi ti gezojn familjet nevojtare

Bamires, Zoti kurre mos ju humbte!
Shikojeni video ne link


Lajmipress

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0